środa, 3 czerwca 2020
Imieniny: Anatola, Leszka i Tamary

RSS RSS

High contrast
A- A+

Wersja tekstowa

KameryFacebook

Menu ▼

Formularz wyszukiwania

31.05.2019
Zakończenie w Wilczkowie VII roku działalności UTW

Właśnie mija kolejny rok działalności UTW w Kamieniu Pomorskim. W związku z tym, jak rok temu, członkowie SUTW pojawili się gromadnie w Agroturystyce w Wilczkowie, aby świętować tam swoje VII zakończenie. Bez pompy i zadęcia, w ruchu po przez taniec  i zabawę, w swoim gronie, na łonie natury, zakończyliśmy kolejny ciekawy rok w życiu naszego Stowarzyszenia, w którym nie zabrakło wiele podejmowanych przez nas prac wolontariackich na rzecz naszego miasta i kamieńskich instytucji.

Ucząc się i korzystając z wielu form aktywności fizycznej i intelektualnej, możemy z czystym sumieniem powiedzieć, że był to bardzo pożytecznie zrealizowany czas, zarówno dla siebie jak i dla naszego otoczenia. Teraz przed nami długie wakacje, bo spotykamy się dopiero we wrześniu aby zapisać się na kolejny rok nauki, pracy i wspólnej integracji.                 

Oczywiście w ramach wolnych miejsc zapraszamy nowe chętne osoby, które będą chciały powiększyć nasze grono. Stosowne informacje pojawią się we wrześniu na naszej stronie https://utwkamienpom.pl/ oraz w kamieńskich mediach.

Osoba odpowiedzialna za treść:  UTW w Kamieniu Pomorskim
Osoba publikująca:  Urząd Miejski
Data publikacji:  31.05.2019 09:01:58
Data modyfikacji:  31.05.2019 09:01:58
Ilość wyświetleń:  560
DataOsoba dokonująca zmianOpis zmiany
31.05.2019 09:01:58Lucjan Skwarekdodano stronę